دسته بندی ها

در این مقاله قصد داریم قیمت نصب رادار نقطه کور در انواع خودرو را به شما کاربران اعلام نمائیم.

امروزه در حین رانندگی اغلب مشکلات متعددی از قبیل عدم مشاهده خودرو‌های مجاور برای راننده رخ می‌دهد که بسیار زیان بار بوده و منجر به تصادفات زیادی می‌شود. در این میان نصب رادار نقطه کور با طراحی‌ایده‌آل خود به کمک رانندگان می‌آید و رانندگی را امری راحت می‌کند.
این محصول به گونه‌ای طراحی شده است که در زمان وارد شدن هر گونه مانع به درون میدان خودرو که در ابعاد ٩. ۵ متر در ٣ متر است؛ به راننده هشدار داده و شخص را از وجود موانع با خبر می‌کند. نحوه هشدار این محصول بدین صورت است که با حضور موانع یک چراغ زرد رنگ در کنار آینه‌های خودرو به راننده هشدار می‌دهد و روشن می‌شود.
خوب است بدانید رادار خودرو در گوشه عقب خودرو شما قرار می‌گیرد و اگر هر گونه خودرو در مسیر و مجاور خودرو شما قرار بگیرد که قابل دیدن نباشد، چراغ زرد رنگ شروع به چشمک زدن می‌کند و هشدار، نشان دهنده وارد شدن یک خودرو به نقطه کور است.

قیمت نصب رادار نقطه کور انواع خودرو:

نصب رادار نقطه کور با توجه به نوع خودرو شما مشخص می‌شود و برای خودرو‌هایی از قبیل تویوتا، لندکروز، توسان، پرادو و اپتیما قیمت‌های مختلفی خواهد داشت که در ادامه مطالب به بیان کاربرد و قیمت آن برای هر خودرو خواهیم پرداخت.

به طور کلی نصب و فعال سازی رادار برای خودرو های داخلی 500 هزار تومان و برای خودرو های خارجی حدود 1 میلیون تومان میباشد.

هزینه فعال سازی و نصب رادار روی خودرو
هزینه فعال سازی و نصب رادار روی خودرو

هزینه نصب رادار نقطه کور در خودرو تویوتا:

رادار نقطه کور یکی از لوازم جانبی کاربردی در خودرو تویوتا است که بر روی خودرو‌های قدیمی نیز قابل نصب است. همانطور که در مطالب فوق بیان شد این کالا در زمان ورود هر گونه مانع و خودرو به راننده اطلاع می‌دهد. یکی از ویژگی‌های بارز این محصول بر روی خودرو تویوتا در زمان تغییر لاین است به صورتی که شما را راهنمایی می‌کند تا تصادف رخ ندهد.
از ویژگی‌هایی مهمی که مورد توجه رانندگان تویوتا قرار میگیرد نصب این محصول بر روی خودرو‌های قدیمی همانند تویوتا ۲۰۱۶ است. با این وجود هیچ محدودیتی از قبیل مدل برای شما وجود ندارد و برای هر مدل تویوتا می‌توانید رادار نقطه کور تویوتا را نصب کنید.
خوب است بدانید قیمت نصب رادار نقطه کور خودرو تویوتا با توجه به نوع رادار مشخص می‌شود و جهت نصب از قیمت‌های به روز مطلع شوید تا محصولی با کیفیت و البته مقرون به صرفه خریداری کنید.

هزینه رادار در خودرو لندکروز:

سیستم رادار در خودرو لندکروز یکی از ویژگی‌های مثبت آن لحاظ می‌شود و شما می‌توانید به راحتی آن را بر روی خودرو لندکروز خود نصب کنید. این سیستم دارای دو سنسور با ساختار بسیار قوی است به طوریکه آن را به سپر عقب خودرو مورد نظر متصل می‌کنند و کارایی صحیح ارتباط مستقیمی با نصب درست دارد.
قیمت نصب این محصول به انواع آن بستگی دارد و اگر آشکار یا پنهان باشد قیمت آن متغیر خواهد بود. در واقع درنوع آشکار، سنسور‌های رادار به راحتی قابل مشاهده هستند؛ اما رادار‌های پنهان به گونه‌ای هستند که درون سپر قرار میگیرد و هیچ گونه آسیبی به سپر خودرو نمی‌زنند، همچنین قابل مشاهده نبوده و کارایی منحصر به فردی دارند.
خوب است بدانید خودرو‌های لندکروز با توجه به شکل و ساختارشان، نقاط کور زیادی دارد. استفاده از یک رادار نقطه کور کمک شایانی به رانندگان این خودرو می‌کند زیرا منجر به تسلط بهتر راننده میشود و تصادفات ناشی از ندیدن خودرو در نقطه کور را کاهش می‌دهد.

قیمت رادار در خودرو توسان:

رادار نقطه کور در خودرو توسان همانند سایر رادار‌ها فعالیت گسترده‌ای را بر عهده دارد و اگر خودرویی در ناحیه کور قرار بگیرد به وسیله هشدار به راننده اطلاع می‌دهد. یکی از مهم‌ترین مزایای رادار نقطه کور در خودرو توسان تغییر مسیر بدون هر گونه استرس است و شما می‌توانید در کسری از ثانیه به لاین دیگر حرکت کنید.
خوب است بدانید استفاده از رادار در خودرو توسان کمک زیادی به شما می‌کند به طوریکه جهت جابه جایی‌ها بدون استفاده از راهنمایی اشخاص بتوانید خودرو خود را حرکت دهید. چه بسا کسانی که در زمان حرکت دادن خودرو بدون استفاده از رادار نقطه کور با اشخاص و جانداران برخورد کردند.
لازم به ذکر است قیمت نصب رادار نقطه کور در خودرو توسان به عوامل متعددی از جمله کیفیت کالا، نوع انتخابی و غیره بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت نصب رادار خودرو توسان ix۳۵ با توجه به کارایی‌هایی که دارد مشخص می‌شود زیرا این رادار علاوه بر تضمین‌کننده ایمنی و راحت بودن راننده، از آسیب دیدن خودرو در زمان برخورد با‌اشیاء متفاوت جلوگیری می‌کند.

قیمت نصب در خودرو پرادو:

با توجه به مطالبی که در این مقاله شرح دادیم تا کنون دریافتید که نقطه کور در واقع نقطه‌ای است که راننده هیچ گونه دیدی به آن ندارد و نمی‌داند در آن نقطه خودرو تردد می‌کند؛ حال اگر خودرو یک ماشین شاستی بلند باشد قطعاً نقاط کور بیشتری را برای راننده ایجاد می‌کند.
خودرو‌های شاستی بلند همانند پرادو به دلیل ظاهر و ساختاری که دارند نقاط دید راننده را کاهش میدهد و مانع از دید می‌شوند. با این وجود داشتن یک سیستم رادار نقطه کور می‌تواند بسیار مثمر ثمر باشد و کمک شایانی را به رانندگان خودرو پرادو کند. ناگفته نماند نصب این سیستم بسیار راحت است به طوریکه سنسور‌هایی در عقب خودرو قرار میگیرد جهت تشخیص موانع و خودرو‌های اطراف و همچنین چراغ‌های هشداری به آینه‌های مجاور متصل می‌شوند که با رنگ‌های زرد و قرمز هشدار دهنده‌ی وجود خودرو در نقاط کور هستند.

قیمت نصب رادار نقطه کور در خودرو اپتیما:

خودرو اپتیما یکی از خودرو‌هایی است که نیاز شدیدی به نصب رادار نقطه کور دارد و استفاده از این سیستم مقدار تصادفات و آسیب‌های احتمالی ناشی از عدم مشاهده اطراف را برای راننده کاهش می‌دهد. این سیستم یک ویژگی کارآمد جهت تسلط بیش‌تر و بهتر راننده است که باید به آن توجه شود.
از آن جایی که این خودرو نسبت به خودرو‌های داخلی قیمت بیش‌تری دارد استفاده از یک سیستم رادار نقطه کور می‌تواند تأثیر مثبتی جهت جلوگیری از خطرات احتمالی داشته باشد. پیشنهاد می‌شود اگر در رانندگی با خودرو اپتیما خود نقاط کور زیادی دارید؛ حتماً یک سیستم رادار اپتیما خریداری کرده و مانع از ایجاد خسارت‌های زیاد شوید.
با توجه به اینکه قیمت خودرو اپتیما شما نسبت به خودرو‌های داخلی بسیار زیاد است؛ قطعاً قیمت نصب رادار نقطه کور، هزینه زیادی را برای شما نخواهد داشت و ارزش خرید کردن را دارد.

نصب رادار نقطه کور توسط پرشین اپشن:

مجموعه پرشین اپشن یکی از بهترین نصب‌کننده‌های رادار نقطه کور است و بهترین رادار‌ها را به صورت حرفه‌ای و تخصصی برای شما نصب می‌کنند.
با توجه به مزایایی بی‌نظیری که رادار‌های نقطه کور دارند خرید این سیستم برای خودرو‌هایی نظیر پرادو، لندکروز، اپتیما و غیره ضروری است. این روز‌ها نصب رادار نقطه کور توسط نصب‌کننده‌های متفاوتی انجام می‌شود که در میان این پرشین اپشن یکی از بهترین نصب‌کننده‌ها در میان هزارن نصب‌کننده رادار نقطه کور است.
در واقع پرشین اپشن با داشتن کادری مجرب و کارآمد سیستم‌های رادار نقطه کور را به بهترین حالت ممکن برای خودرو شما نصب خواهد کرد. به گونه‌ای که در بازه زمانی طولانی نیازی به تعمیر نخواهد بود و بدون هر گونه آسیب سالم باقی می‌ماند.

خرید رادار نقطه کور از پرشین اپشن:

اگر قصد خرید یک رادار نقطه کور با کیفیت را دارید؛ مجموعه پرشین اپشن محصولات با کیفیتی را در اختیار شما قرار می‌دهند. شما با خرید از این مجموعه می‌توانید ساعت‌ها به راحتی رانندگی کرده و بر تمام نقاط کور اطراف مسلط شوید. این مجموعه در واقع ارائه دهنده رادار‌هایی است که پس از نصب همانند رادار فابریک بوده و کاربرد منحصر به فردی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *