دسته بندی ها

برای خرید کیلس اسکای پین از نمایندگی فروش کیلس اسکای پین میتوانید با فروشگاه اپشن ایسلند تماس بگیرید.

فروشگاه ما انواع مدلهای کیلس استارتر اسکای پین را برای انواع خودرو موجود داردو همچنین میتوانید از کارشناسان ما برای نصب کیلس استارتر کمک بگیرید.

تیم فنی آپشن ایسلند با تجربه ی چندین ساله در زمینه ی نصب قطعات برقی روی خودرو آماده ی نصب انواع کیلس استارتر روی خودرو شما میباشد.

برای خرید سریع محصول میتوانید از 2 راه اقدام نمائید. یا با فروشگاه تماس بگیرید و یا از صفحه ی خرید محصول اقدام به خرید کیلس استارتر اسکای پین نمائید و سپس برای نصب میتوانید حضورا به فروشگاه مراجعه نمائید.

 
نمایندگی فروش کیلس اسکای پین

ویژگی های کیلس استارتر اسکای پین

ما در نمایندگی فروش کیلس اسکای پین با تجربه ی چند ساله برخی از ویژگی های این محصول را برای شما نوشته ایم. کیلس استارتر وسیله ای است جهت بالا بردن امنیت خودرو اما در کنار ویزگی های امنیتی که به خودرو اضافه میکند یکسری ویژگی های دیگر نیز دارد که کار با خودرو را برای شما لذت بخش میکند.

  • باز و بسته کردن درب اتومات: در کیلس استارتر اسکای پین با دور شدن و نزدیک شدن ریموت به خودرو، درب ها به صورت اتومات قفل و باز می شوند.
  • استارت از راه دور: در کیلس استارتر اسکای پین میتوانید در فصل زمستان جهت گرم شدن خودرو از راه دور استارت بزنید.
  • باز کردن درب صندوق عقب با کیلس: باز کردن درب صندوق عقب با ریموت کنترل کیلس اسکای پین ممکن میباشد.
  • خاموش کردن خودرو : با کیلس استارتر اسکای پین میتوانید از راه دور خودرو را خاموش کنید.

آپشن ایسلند نمایندگی فروش کیلس استارتر اسکای پین

در فروشگاه آپشن ایسلند با تجربه ی فروش و نصب چند ساله ی لوازم امنیتی و آپشن خودرو تمامی خدمات در مورد کیلس استارت مارک اسکای پین انجام میگردد. خدمات ما شامل: فروش کیلس استارتر اسکای پین نصب کیلس استارتر اسکای پین خدمات پس از فروش کیلس استارتر اسکای پین تعمیر انواع کیلس استارتر میباشد. برای خرید کیلس اسکای پین میتوانید از فروشگاه آپشن ایسلند یا به صورت آنلاین یا به صورت حضوری خرید را انجام دهید. برای نصب کیلس استارتر هم میتوانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

خرید کیلس استار SKY PINE

کیلس استارتر اسکای پین

زمانی که روی خودرو به جای سوئیچ از کیلس مارک SKY PINE استفاده میکنید و به جای سوئیچ از یک دکمه برای روشن کردن خودرو استفاده میکنید روشن کردن خودرو و خاموش کردن خودرو برای شما لذت بخش میشود. اسکای پین یکی از بهترین برند های موجود برای خرید کیلس استارتر میباشد اگر قصد خرید کیلس SKY PINE را دارید میتوانید روی دکمه ی زیر کلیک کنید و این محصول را از فروشگاه آپشن ایسلند که نمایندگی فروش کیلس اسکای پین میباشد با بهترین قیمت تهیه نمائید.