دسته بندی ها

در این مقاله به بررسی این موضوع که کدام خودرو‌ها کیلس استارتر دارند؟ میپردازیم.

کلیس استارتر در واقع نوعی سوئیچ بر روی خودرو است که می‌توان خودرو را با استفاده از آن به راحتی روشن کرد. این ویژگی در خودرو علاوه بر کاربرد مفیدی که دارد جذابیت خاصی را به خودرو می‌بخشد. استفاده از کیلس استارتر امنیت خودرو شما را افزایش می‌دهد.
همانطور که از کلمه کیلس مشخص است این کلمه معنای استارت بدون کلید را دارد. اگر بر روی خودرو شما به صورت فابریک نصب نباشد شما می‌توانید آن را بر روی خودرو خود نصب کنید که تفاوتی با کیلس فابریک نخواهد داشت.
خودرو‌هایی همانند ساندرو، ال ٩٠، جک و مزدا ٣ دارای قابلیت کیلس هستند که در ادامه مطالب به کاربرد این قابلیت جذاب و نحوه نصب آن بر روی خودرو‌های مذکور خواهیم پرداخت.

کدام خودرو‌ها کیلس استارتر دارند؟

در ادامه نام چند خودرو که دارای کیلس استارتر می باشند را همراه با ویژگی های کیلس استارتر آنها آورده ایم البته ناگفته نماند که بیشتر خودرو ها امروزه دارای کیلس استارتر میباشند.

کیلس استارتر روی خودرو ساندرو:

این سیستم بر روی خودرو ساندرو یک قابلیت منحصر به فرد جهت جلوگیری از سرقت است.با این سیستم ایمنی خودرو را در حد قابل قبولی افزایش می‌دهد. کیلس استارتر در خودرو ساندرو به گونه‌ای عمل می‌کند به محض خارج شدن راننده از خودرو تا فاصله یک متر، خودرو قفل می‌شود. این ویژگی برای اشخاصی که مدام فراموش می‌کنند خودرو را قفل کنند مناسب است.
یک قابلیت منحصر به فرد در کیلس استارتر خودرو، قابلیت شوک در سنسور است به طوریکه در زمان وارد به شدن به خودرو همانند آژیر صدا می‌کند. علاوه بر این موارد ویژگی‌های دیگر کیلس استارتر در خودرو ساندرو وجود گارانتی، وجود خدمات پس از فروش، طراحی زیبا و شکیل است.

کیلس استارتر روی ال ٩٠:

 

یک قابلیت بسیار کاربردی در استفاده از کیلس استارتر ال 90 زمان باز و بسته شدن خودرو به صورت خودکار است. در زمان نزدیک شدن به خودرو باز می‌شود و با دور شدن از خودرو بسته می‌شود.
با استفاده از کیلس می‌توان موتور خودرو را به راحتی روشن کرد که به صورت الکترونی و بدون کلید انجام می‌گیرد. این ویژگی در واقع پیشرفته‌ترین حالت دزدگیر برای ال ٩٠ لحاظ می‌شود زیرا دارای امنیتی فوق‌العاده است.

ویژکی‌های کیلس ال ٩٠:

خوب است بدانید در زمان استفاده و فعال بودن کیلس در خودرو ال ٩٠ چراغی در زیره دستگیره خودرو روشن می‌شود که ماشین شما را شیک و جذاب می‌کند.

کیلس استارتر روی خودرو جک:

آیا خودرو جک کیلس دارد؟

هنگامی که شما از کیلس استارتر خودرو جک استفاده می‌کنید به منزله این است که ریموت خودرو دارای یک ارسال‌کننده امواج رادیویی با برد کوتاه است. در این حالت با نزدیک شدن به خودرو امواج توسط ریموت ارسال می‌شود و خودرو تشخیص می‌دهد که شما نزدیک شده‌اید.
در مدل پیشرفته‌ای که برای خودرو جک وجود دارد با نزدیک شدن به خودرو علاوه بر قفل درب‌ها، آینه‌های بغل نیز باز می‌شوند همچنین در صورت تنظیم بودن شیشه‌ها، سانروف نیز برای شما باز می‌شود.
به عنوان مثال استفاده از این قابلیت در جک J۵ بسیار شیک و زیبا است به طوریکه جذابیت خودرو شما را چندین برابر کرده و بر ارزش خودرو شما می‌افزاید. همچنین این قابلیت با توجه به کاربرد بی‌نظیری که داشته قیمت بسیار مناسبی دارد.

کیلس روی خودرو مزدا ٣:

آیا مزدا 3 کیلس دارد؟

کیلس استارتر مزدا ٣ قایل نصب در مدل قدیم و جدید را دارد که هدف آن افزایش سطح ایمنی این خودرو است. این محصول در مزدا ٣ به دو بخش تقسیم می‌شود که یک بخش آن در اتومبیل نصب می‌شود و بخش دیگر آن ریموت است که امواج را به صورت کد تا یک نقطه ارسال می‌کند.

ویژگی‌های کیلس استارتر مزدا ٣:

راهنما خرید کیلس استارتر با کیفیت:

با توجه با قابلیت‌های مهمی که در رابطه با کیلس استارتر بیان شد لازمه خودرو‌های ال ٩٠، مزدا٣، جک و ساندرو وجود یک کیلس استارتر با کیفیت است تا بتوان از مزایای بی‌نظیر آن استفاده کرد.
بدون شک با خرید این محصول دیگر هیچ نگرانی برای سرقت ماشین وجود ندارد. شما می‌توانید با خیال راحت در زمان‌های طولانی ماشین را درون خیابان قرار دهید زیرا سرقت خودرو با استفاده از کیلس استارتر بسیار دشوار خواهد بود.
در زمان خرید کیلس استارتر همواره دغدغه اینکه محصول سالم باشد برای خریدار وجود دارد و مشتری باید اطمینان کافی را از خرید خود داشته باشد.

با این وجود باید یک محصول ‌ایده آل و منحصر به فرد را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کرد؛ مکان‌هایی که علاوه بر خدمات پس از فروش، گارانتی را نیز بر روی محصول اعمال کرده و آن را تضمین کنند.

در میان کلیه فروشگاه‌های فروش تجهیزات خودرو، سایت پرشین آپشن ارائه دهنده محصولات لوکس، شیک و البته با کیفیت است که شما را مجاب به خرید می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *